Трековий шинопровід
Вбудований трековий шинопровід Vela
Трековий LED світильник VL-0043-12W / 40 LED чорний
Трековий LED світильник VL-0626-10 білий
Трековий LED світильник VL-COB-206L 30W 4000К білий
Трековий LED світильник VL-COB-206L 30W 4000К чорний
Трековий світильник LED VL-1605 45W чорний
Трековий світильник Vela - Boa чорний
Трековий світильник VELA VL-520 30W білий
Трековий світильник VELA VL-520 30W чорний
Трековий світильник VELA VL-CXF-1024 24W чорний
Трековий світильник VELA VL-CXF-512 12W чорний
Трековий світильник VL-1001 20W 3000К LED білий
Трековий світильник VL-1001 20W 4000К LED білий
Трековий світильник VL-5120 10W 3000К LED білий
Трековий світильник VL-5120 10W 3000К LED чорний
1 2

Сучасні системи освітлення не тільки виконують свою основну функцію – подачу світла – але й прикрашають інтер’єр. Трекові лампи – інновація на ринку світлотехніки. Вони прості в установці, безпечні, економічні.

Що таке трекові світильники?

Конструкція освітлювального приладу являє собою шинопровід, до якого кріпляться світильники. Їх можна переміщати та позиціонувати на свій розсуд. Поворотні лампи дозволяють направляти потік світла на певні зони приміщення.

Головний елемент системи – шинопровід, зроблений зі сталі або алюмінію. Усередині нього розташовується струмопровідна шина. Шинопроводи бувають однофазними, двофазними або трифазними.

Металевий короб кріплять до стелі, потім в нього встановлюють спеціальні світильники. Їх кількість може бути будь-якою, вона залежить від площі приміщення та інших параметрів. З’єднувальні елементи та кріплення дозволяють розміщувати лампи на різній висоті та в різних площинах.

Сфера застосування

Трекові LED-світильники можна встановлювати в будинку, квартирі або офісі. Вони також використовуються для освітлення магазинів, виставкових або торгових центрів, супермаркетів. Кафе, ресторани, клуби теж не є винятком.

Сфера застосування освітлювального обладнання цього типу широка. Лампи використовуються в якості основного або декоративного освітлення. Потужність і напрямок світлопотоку можна регулювати, створюючи приємну атмосферу, розділяючи приміщення на зони, роблячи акцент на окремих ділянках.

Переваги

Трекові лед-світильники мають наступні переваги перед звичайними люстрами:

  • яскраве, але не сліпуче світло;
  • низьке енергоспоживання;
  • тривалий термін служби;
  • відсутність шуму та мерехтіння;
  • нескладний монтаж.

Існують не тільки стельові, але й настінні прожектори. Встановивши кілька освітлювальних приладів в різних частинах кімнати можна візуально змінити простір.

Професійні освітлювальні системи

В нашому інтернет-магазині можна купити трек-світильники оригінального дизайну. Ви можете підібрати модель під стиль оформлення або колір інтер’єру. Повний асортимент товарів з описом та цінами представлений в каталозі на сайті.

Оформити замовлення
Назва товару Фото
Базовий профіль системи "Domino"
title