Показано 1–12 із 20

Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі

Сучасні системи освітлення не тільки виконують свою основну функцію – подачу світла – але й прикрашають інтер’єр. Трекові лампи – інновація на ринку світлотехніки. Вони прості в установці, безпечні, економічні.

Що таке трекові світильники?

Конструкція освітлювального приладу являє собою шинопровід, до якого кріпляться світильники. Їх можна переміщати та позиціонувати на свій розсуд. Поворотні лампи дозволяють направляти потік світла на певні зони приміщення.

Головний елемент системи – шинопровід, зроблений зі сталі або алюмінію. Усередині нього розташовується струмопровідна шина. Шинопроводи бувають однофазними, двофазними або трифазними.

Металевий короб кріплять до стелі, потім в нього встановлюють спеціальні світильники. Їх кількість може бути будь-якою, вона залежить від площі приміщення та інших параметрів. З’єднувальні елементи та кріплення дозволяють розміщувати лампи на різній висоті та в різних площинах.

Сфера застосування

Трекові LED-світильники можна встановлювати в будинку, квартирі або офісі. Вони також використовуються для освітлення магазинів, виставкових або торгових центрів, супермаркетів. Кафе, ресторани, клуби теж не є винятком.

Сфера застосування освітлювального обладнання цього типу широка. Лампи використовуються в якості основного або декоративного освітлення. Потужність і напрямок світлопотоку можна регулювати, створюючи приємну атмосферу, розділяючи приміщення на зони, роблячи акцент на окремих ділянках.

Переваги

Трекові лед-світильники мають наступні переваги перед звичайними люстрами:

  • яскраве, але не сліпуче світло;
  • низьке енергоспоживання;
  • тривалий термін служби;
  • відсутність шуму та мерехтіння;
  • нескладний монтаж.

Існують не тільки стельові, але й настінні прожектори. Встановивши кілька освітлювальних приладів в різних частинах кімнати можна візуально змінити простір.

Професійні освітлювальні системи

В нашому інтернет-магазині можна купити трек-світильники оригінального дизайну. Ви можете підібрати модель під стиль оформлення або колір інтер’єру. Повний асортимент товарів з описом та цінами представлений в каталозі на сайті.