Компанія VELA продає і доставляє свою продукцію з доставкою по всій території України. Доставка замовлень по Україні здійснюється транспортною компанією «Нова пошта» на обране Вами відділення або іншим компаніям які надають транспортні послуги (Укрпошта, MeestExpress, Delivery і ін.).

Перевезення замовлень склад або відділення транспортної компанії по Україні безкоштовна при сумі замовлення понад 900 грн. Якщо сума замовлення менше 900 грн. – вартість доставки оплачує покупець за тарифами кур’єрських служб.

Важливо!

При отриманні замовлення на службі доставки, перевірте цілісність упаковки і її вмісту.

Якщо Ви виявили:

  • прим’яту, деформовану або пошкоджену упаковку;
  • сліди від падіння;
  • сліди втручання і т.п.

Обов’язково зв’яжіться з менеджером нашого магазину за телефонами в шапці. Також обов’язково досягнете того, щоб працівники відділення транспортної компанії сфотографували і задокументували сліди пошкодження. Відповідальність за цілісність вантажу на 100% несе компанія перевізник!

Безготівкова оплата з ПДВ від юридичної особи – після погодження замовлення з нашим менеджером Ви повинні надати реквізити Вашої компанії (назва компанії, код ЄДРПОУ) для виставлення рахунку, а також адресу для відправлення оригіналів документів. Після підтвердження оплати та фактичного виконання замовлення ми передаємо, зручним для Вас способом, повний пакет документів про виконання угоди.

Оплата від фізичної особи – після погодження замовлення з нашим менеджером Ви повинні надати Ваші реквізити (ПІБ, код ІПН) для виставлення рахунку, а також адресу для відправлення оригіналів документів. Оплату можна провести через установу банку або через онлайн додатки, шляхом оплати за реквізитами, що вказані в рахунку. Після підтвердження оплати та фактичного виконання замовлення ми передаємо, зручним для Вас способом, повний пакет документів про виконання угоди.

Оформити замовлення
Назва товару Фото
Базовий профіль системи "Domino"
title