Якість  ціна

Показано 1–12 із 15

Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі

Ринок освітлювального обладнання постійно поповнюється новинками. Однією з таких новинок стали трекові системи освітлення. З’явилися вони не так давно, але вже встигли набрати популярність.

Що таке магнітні трекові світильники – Domino?

Конструкція освітлювального приладу складається з струмоведучого шинопроводу з магнітним сердечником, прямих та кутових з’єднувачів і самих магнітних світлодіодних світильників.

Алюмінієва шина кріпиться на стелю або встановлюється в складальний модуль. Усередині треку знаходиться струмопровідна плата, по якій напруга передається в лампу. Намагнічений сердечник всередині корпусу і споти, оснащені магнітами, дозволяють встановлювати світильники одним рухом руки.

Магнітна шинна система влаштована таким чином, щоб людина могла самостійно змінювати положення ламп і регулювати освітлення без будь-яких електромонтажних робіт або допомоги фахівця. Різноманіття форм та модифікацій пристрою дає можливість конструювати освітлювальні лінії будь-якої довжини й конфігурації.

Особливості

Модульні системи освітлення дозволяють легко змінювати кількість ламп. При необхідності можна додати елемент або прибрати зайвий. Світильники добре вписуються в строгі, мінімалістичні дизайни інтер’єру, стиль хай-тек і лофт.

Існує три типи трекових систем:

  • підвісні (з кріпленням на тросах);
  • накладні (монтаж на поверхні стелі);
  • вбудовані (шина вбудовується в стелю).

Таке освітлення можна робити не тільки в квартирі, але й в офісі, магазині, салоні краси або фотостудії. Є поворотні моделі, що дозволяють направляти потік світла в певну зону приміщення.

Правильно встановлені лампи безпечні в експлуатації. Вони мають великий робочий ресурс і не вимагають якогось особливого обслуговування. Завдяки низькому споживанню електроенергії можна ставити в шинопровід багато освітлювальних елементів, не боячись отримати значний рахунок за електрику.

Магнітні світильники для вашого будинку

В нашому інтернет-магазині можна купити трекові системи різних розмірів, форм, кольорів за доступними цінами. Усі наявні моделі представлені в каталозі. Замовити вподобаний товар можна прямо на сайті.