Показано 1–12 із 16

Читати далі
linejnyj-svetodiodnyj-svetilnik-belyj-podvesnoj Читати далі
linejnyj-svetodiodnyj-svetilnik-chernyj-podvesnoj Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі
Читати далі

Ринок освітлювального обладнання постійно поповнюється новинками. Однією з таких новинок стали трекові системи освітлення. З’явилися вони не так давно, але вже встигли набрати популярність.

Що таке магнітні трекові світильники – Domino?

Конструкція освітлювального приладу складається з струмоведучого шинопроводу з магнітним сердечником, прямих та кутових з’єднувачів і самих магнітних світлодіодних світильників.

Алюмінієва шина кріпиться на стелю або встановлюється в складальний модуль. Усередині треку знаходиться струмопровідна плата, по якій напруга передається в лампу. Намагнічений сердечник всередині корпусу і споти, оснащені магнітами, дозволяють встановлювати світильники одним рухом руки.

Магнітна шинна система влаштована таким чином, щоб людина могла самостійно змінювати положення ламп і регулювати освітлення без будь-яких електромонтажних робіт або допомоги фахівця. Різноманіття форм та модифікацій пристрою дає можливість конструювати освітлювальні лінії будь-якої довжини й конфігурації.

Особливості

Модульні системи освітлення дозволяють легко змінювати кількість ламп. При необхідності можна додати елемент або прибрати зайвий. Світильники добре вписуються в строгі, мінімалістичні дизайни інтер’єру, стиль хай-тек і лофт.

Існує три типи трекових систем:

  • підвісні (з кріпленням на тросах);
  • накладні (монтаж на поверхні стелі);
  • вбудовані (шина вбудовується в стелю).

Таке освітлення можна робити не тільки в квартирі, але й в офісі, магазині, салоні краси або фотостудії. Є поворотні моделі, що дозволяють направляти потік світла в певну зону приміщення.

Правильно встановлені лампи безпечні в експлуатації. Вони мають великий робочий ресурс і не вимагають якогось особливого обслуговування. Завдяки низькому споживанню електроенергії можна ставити в шинопровід багато освітлювальних елементів, не боячись отримати значний рахунок за електрику.

Магнітні світильники для вашого будинку

В нашому інтернет-магазині можна купити трекові системи різних розмірів, форм, кольорів за доступними цінами. Усі наявні моделі представлені в каталозі. Замовити вподобаний товар можна прямо на сайті.