Показано 1–12 із 16

Лінійні світильники: сфера і переваги використання

В останні роки світлодіодні світильники практично витіснили люмінесцентні лампи. Вони забезпечують якісне, стабільне та потужне освітлення. Лінійний лед світильник використовують для облаштування приватних будинків, квартир, офісів, готелів та магазинів. Вироби універсальні й затребувані в багатьох сферах. Також застосовуються для освітлення торговельних майданчиків, кухонних поверхонь, стелажів. 

 

Лінійні світильники лед мають високу продуктивність, прості в експлуатації, екологічні та не містять токсичних речовин. Основна перевага — низькі витрати електроенергії й довгий термін експлуатації. Виріб має вигляд довгої планки, що рівномірно освітлюється по всій довжині. Світильник не шумить, не мерехтить і не нагрівається. 

Світильники лінійні: види

Класифікують світильники в залежності від типу монтажу:

 

  1. Накладний. Кріпиться на горизонтальній чи вертикальній поверхні. Корпус світильника фіксується до поверхні за допомогою спеціальної скоби яка йде в комплекті. 

  2. Вбудований. Найкраще рішення для натяжної стелі або стелі з гіпсокартону. Потрібен попередній монтаж. Такі лінійні лед світильники не виступають назовні, тому підходять для будь-якого інтер’єру. Можна вмонтовувати в будь-який матеріал. Не потребують додаткового місця для розміщення в приміщенні. Але перед замовленням потрібно врахувати розміри лінійного світильника.

  3. Підвісний. Підвішуються на стелю за допомогою спеціальних кріпильних елементів — металевих тросів чи ланцюгів. Слугують оригінальним елементом декору, використовуються у стилі хай-тек, лофт, мінімалізм. 

 

Також світильники лінійні розрізняються за розміром, формою, кількістю світлодіодів. Наше виробництво має можливість нарізати профіль різної довжини та під будь яким кутом, ми можемо виготовляти лінійні світильники лед різних геометричних форм квадрати, прямокутники, трикутники трапеції зиґзаґи та багато іншого, що дає змогу втілити запит найвибагливішого дизайнера.

Світильник лінійний: особливості вибору

Сучасний ринок пропонує великий вибір моделей лінійних світильників. На які параметри звернути увагу:

 

  • Розмір. Від кількості світлодіодів буде залежати потужність і яскравість. Довжина підбирається відповідно до сфери застосування. Великі світильники доцільно встановлювати в офісах, гіпермаркетах, промислових підприємствах. 

  • Потужність. Кількість електроенергії, яку буде споживати пристрій. Яскравість світильника — це інший параметр. Вимірюється в люменах.

  • Колірна температура. Лінійний лед світильник має нейтральний білий або холодний відтінок. Холодне світло може спричиняти легкий дискомфорт, але покращує зосередженість. Тому такі лампи встановлюють в цехах та в офісах. Нейтральне освітлення не спотворює кольори і безпечне для очей. 

  • Корпус світильників виготовлено з високоякісного алюмінію, та з використанням порошкового фарбування по шкалі RAL.

 

Також варто врахувати показник енергоефективності і колірну температуру. Потрібно взяти до уваги естетичний вигляд світильника та зручність монтажу. Краще не купувати продукцію від невідомих китайських виробників — вони можуть містити токсичні речовини. Слід надати перевагу перевіреним компаніям. 

Де купити лінійні світильники

Забезпечити повноцінне освітлення приміщення допоможе лінійний світильник. Компанія Vela.ua пропонує широкий асортимент виробів. У нас є готова продукція, також можливість виготовлення за індивідуальним замовленням. Доставка Новою поштою, оплата за реквізитами, на картку банку, онлайн. Рекомендуємо завжди перевіряти товар на пошті. Повернення та обмін діють протягом 14 днів з дня отримання. Додаткова інформація на сайті та за вказаними номерами телефонів.