Накладна лампа – це найпростіший та найпопулярніший різновид світлодіодних освітлювальних приладів. Вона підходить для різного типу стель – бетонних, гіпсокартонних, натяжних із тканинного або ПВХ полотна.
Накладний світлодіодний світильник набагато простіше в монтажі, у порівнянні з вбудованим і підвісним. Вироби мають найрізноманітніші форми. Найбільш популярні круглі моделі, оскільки вони вписуються в більшість інтер’єрів. Квадратні та асиметричні теж користуються попитом.
Лампи бувають різних розмірів. Є великі люстри та плафоньєри, в яких багато світлодіодів. Їх встановлюють у вітальні або спальні. А є маленькі точкові лампи, які зазвичай ставлять на кухні або в коридорі по кілька штук.
Точкові лед-світильники рівномірно розподіляють освітлення та не «крадуть» простір. Є стаціонарні, а є поворотні конструкції, що дозволяють змінювати спрямованість світлового потоку.
Переваги точкових ламп:
Їх використовують в якості джерела основного або додаткового освітлення. У маленькій кімнаті можна повісити чотири елементи по кутах і цього буде достатньо, щоб освітити її. У великому приміщенні бажано встановити люстру по центру стелі, а навколо неї або по периметру розташувати точкові лампи.
Лед-люстри часто вішають у великих кімнатах – залі, вітальні. Вони бувають різних діаметрів – від компактних до величезних, що займають мало не половину стельового простору.
Накладні люстри добре підходять для приміщень з низькою стелею, на який небажано вішати класичну підвісну модель. Існують люстри з однією або декількома світлодіодними лампами. Є варіанти з великою кількістю дрібних діодів, які красиво переливаються під плафоном і створюють дуже яскраве освітлення.
Накладні світлодіодні люстри можна встановлювати на натяжних стелях. Вони виділяють мало тепла, тому ризик термічного пошкодження стельової плівки або тканини зводиться до мінімуму.
Ще один різновид світильників накладного типу – плафоньєри. Вони схожі на точкові лампи, тільки мають великий розмір. Цей варіант, як і люстра, підходить для кімнат з низькою стелею.
Освітлювальний прилад оснащується однією або декількома лампочками. Зверху вони накриваються матовим або прозорим плафоном. Плафони бувають гладкими або прикрашеними декоративними елементами.
Растрові системи зазвичай використовують у великих офісних кабінетах з високими стелями. Вони мають хорошу інтенсивність світла і оснащені спеціальним відбивачем (білим або дзеркальним). За рахунок нього світловий потік розсіюється по сторонах, висвітлюючи до п’яти квадратних метрів навколо себе.
Растрові лед-світильники важать більше звичайних, тому вимагають посилених елементів фіксації.
Освітлювальні прилади продаються з усіма комплектуючими. Вони включають корпус, саму лампу, монтажну планку та клеми для з’єднання проводів. Тому після покупки вироби можна відразу ж приступати до монтажу.
Щоб повісити лампу на підвісну гіпсокартонну стелю, зробіть наступне:
За цією ж схемою кріплять лед-лампу до звичайної бетонної стелі. Тільки в ній не потрібно проробляти отвір. Досить прикрутити монтажну планку до стельової поверхні дюбелями або саморізами, на ній зафіксувати корпус пристрою і підключити дроти.
Назва товару | Фото |
---|---|
Базовий профіль системи "Domino" |
![]() |