Артикул: 907-05-00066

Трековий світильник VELA VL-CXF-1024 24W чорний

Накладний світильник VELA VL-MNT-510 10W LED – це оригінальний світильник в сучасному дизайні, що фіксується на стелю накладним ...
Ціна від

Додаткова інформація Базовий профіль системи “Domino”

Виробник

Vela

Тип світильника

Трековый світильник

Колір основи (корпусу)

чорний

Загальна потужність (Вт)

24

Розміри (ДхШхВ) (мм)

270x35x95

Кут розсіювання світла

24°

Температура світла (К)

3000;4000

Накладний світильник VELA VL-MNT-510 10W LED – це оригінальний світильник в сучасному дизайні, що фіксується на стелю накладним способом монтажу. Такий світильник відмінно підкреслить потрібні деталі та забезпечить необхідне освітлення приміщення в цілому.

Корпус світильника виготовлений з алюмінієвого сплаву, оптика розсіює промінь світла під кутом 15 або 45°. Світильник можна купити з температурою світла в 3000К (теплий білий світ) або 4000К (нейтральний білий світ). Блок живлення розміщений в корпусі світильника, тому на нього необхідно подати звичайні 220В, потужність приладу – 10 Вт.

Накладні акцентні світлодіодні світильники використовуються для створення оригінального і неповторного світлового дизайну в нічних клубах, кафе і ресторанах, широко застосовуються в освітленні просторих приміщень, таких як великі офіси, супермаркети та виставкові зали. Регульований направлений світловий потік від такого джерела світла здатний чітко і яскраво висвітлити експонат або вітрину, створити оригінальні акценти й затишну комфортну атмосферу у квартирі або будинку. Дизайн цієї моделі накладного світильника гармонійно впишеться в сучасний інтер'єр.

Використовуйте оригінальні та сучасні світильники при розробці неповторного світлового дизайну вашого інтер'єру. На нашому сайті можна придбати світильник VELA VL-MNT-510 10W, а також багато інших моделей освітлювальних приладів і необхідні комплектуючі для монтажу освітлювальних систем.

Оформити замовлення
Назва товару Фото
Базовий профіль системи "Domino"
title