Показано 1–12 із 23
Плата світлодіодна: використання
З кожним роком світлодіодні прилади набувають популярності й майже витіснили з ринку інше світлове обладнання. Лампи розжарювання, люмінесцентні і галогенні відходять в минуле. LED-світильники працюють на основі світлодіодних плат. Світлодіодні вироби допомагають економити споживання електроенергії, при правильній експлуатації можуть служити 10-20 років і не містять токсичних речовин. Також відрізняються мінімальною тепловіддачею, тому не нагріваються і не вибухають, як звичайні лампи.
Світлодіодні плати користуються великим попитом, оскільки дають можливість самостійно монтувати діоди, проєктувати та виготовляти енергоефективну світлову продукцію. В основі — алюмінієва (рідше пластикова) плата, в комплекті з блоком живлення є можливість розробляти LED-товари, які використовуються для освітлення житлових й комерційних приміщень, вуличного та аварійного освітлення, підсвічування магазинів, торгових центрів, галерей.
Світлодіодні плати: характеристики
Світлодіодний модуль (плата) складається з самого світлодіоду та основи, до якої він кріпиться. Незважаючи на просту конструкцію, вироби відрізняються технічними параметрами:
-
Світловий потік - це кількість світла, яку виділяє світлодіодна плата. Його вимірюють у люменах (lm). Чим більше світловий потік, тим яскравіше буде світло.
-
Колірна температура - це параметр, що характеризує колір світла. Вимірюється в Кельвінах (K). Чим більша колірна температура, тим холодніше буде світло (біле або блакитне), а чим менше - тим тепліше (жовте або помаранчеве).
-
Кут розсіювання світла - це кут між напрямком, в якому виділяється найбільше світла, та напрямком, в якому світло знижується в 2 рази. Вимірюється в градусах (°). Чим менший кут розсіювання, тим більш точно спрямоване світло.
-
Потужність - це електрична потужність, яку споживає світлодіодна плата. Вимірюється в ватах (W).
-
Робоча напруга - це напруга, яка потрібна для роботи світлодіодної плати. Вимірюється в вольтах (V).
-
Довговічність - світлодіодні плати мають високу довговічність, тому їх можна використовувати протягом декількох років без необхідності заміни.
Як вибрати світлодіодні плати
При виборі світлодіодної плати для світильника варто звернути увагу на наступні параметри:
-
Розмір: виміряйте внутрішній розмір світильника, щоб вибрати світлодіодну плату, яка в нього підійде.
-
Світловий потік: залежно від розміру світильника та вимог до його освітлення, виберіть світлодіодну плату з відповідним світловим потоком. Чим більший розмір світильника, тим більший потік світла може бути необхідним.
-
Кут розсіювання світла: врахуйте, чи потрібна вам широка або вузька зона освітлення, щоб обрати світлодіодну плату з потрібним кутом розсіювання.
-
Потужність: визначте потужність, яку ви можете виділити для підсвічування або освітлення в світильнику, і оберіть світлодіодну плату з потужністю, яка підходить для вашого проекту.
-
Робоча напруга: перевірте, яка напруга підходить для вашого джерела живлення, і оберіть світлодіодну плату з відповідною робочою напругою.
Де купити світлодіодні плати
Великий вибір світлодіодних модулів можна знайти в нашому магазині Vela.Ua. Пропонуємо готову продукцію, а також розробляємо і виготовляємо товари під замовлення. Працюємо над удосконаленням технологій, пропонуємо покупцям лише якісне світлове обладнання. Доставка по Україні Новою поштою. Оплата на картку банку, за реквізитами, онлайн, безготівковий платіж. Рекомендуємо перевіряти товар у відділенні, оскільки відповідальність за цілісність виробу несе пошта.