Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Садівники та городники, які вирощують розсаду на підвіконнях, та й просто любителі домашніх квітів стикаються з нестачею сонячного світла в осінньо-зимовий період. Ця проблема вирішується просто – за допомогою спеціальних фітоламп.

Що таке світлодіодні лампи для рослин?

Освітлювальні прилади цього типу генерують певний спектр випромінювання, необхідного для активного росту та фотосинтезу. Рослинні культури сприйнятливі до кількості світла, тому при його нестачі перестають рости або цвісти.

При виборі діодної фітолампи в першу чергу потрібно дивитися на її потужність. Чим більше площа, яку потрібно висвітлити, тим потужніше має бути світильник. Наприклад, для ділянки площею менше 0,5 м2 вистачить світлодіодного приладу потужністю 5–15 Вт.

Виробники випускають два основних види лед-ламп: двоколірні (синій та червоний колір) і багатобарвні (додатково включають білий та ультрафіолетовий).

Існують також прожектори з жовтим, червоно-помаранчевим, зеленим спектром світіння. Деякі моделі дозволяють змінювати режим роботи і відключати зайві елементи підсвічування.

За формою фітопанелі бувають круглими, лінійними, квадратними. Є моделі, призначені спеціально для підсвічування акваріумних рослин.

Переваги

Фіто-лампи мають наступні переваги:

  • створюють умови, сприятливі для росту і розвитку кімнатних квітів, розсади;
  • не виділяють тепла, не гудуть, як люмінесцентні лампи;
  • не вимагають застосування додаткових пристроїв для підключення (лампи працюють від звичайної розетки 220 В);
  • світлодіоди подають спрямовані світлові промені, тому не потребують відбивача;
  • споживають мало електроенергії;
  • мають тривалий термін експлуатації (до 50 000 годин);
  • безпечні для рослин, людей, домашніх тварин, оскільки не містять ртуті та інших отруйних речовин;
  • Прості в установці.

Дуже зручні фіто-світильники, які регулюються по висоті розташування, адже в міру зростання розсади джерело освітлення доводиться переміщати вище.

Фітосвітильники домашні

В нашому інтернет-магазині можна купити LED-лампи для квітучих кімнатних рослин та розсади за доступними цінами. Повний асортимент з описами представлений в каталозі. Оформляйте замовлення прямо на сайті.