Артикул: 31956-01

Базовий профіль системи “Domino”

Базовий профіль системи "Доміно" - основа всієї конструкції. Алюмінієвий профіль, у який  монтуються різного типу світильники та ...
Ціна від

Додаткова інформація Базовий профіль системи “Domino”

Довжина профілю

Матеріал основи (корпусу)

Перетин профілю

Колір основи (корпусу)

,

Виконання

,

Що таке система освітлення – Domino?

Конструкція даної системи візуально аналогічна до магнітної трекової системи. Після завершення всіх монтажних робіт дуже важко відрізнити нашу систему від магнітних треків.

 

Особливість конструції в тому що вона досить функціональна тому як немає будь яких стандартних розмірів. Всі розміри ми прораховуємо по вашому проєкту довжини профілю можуть сягати від самих мінімальних 500 мм. до 3000 мм. Цільним розміром. Також немає меж по різним фігурам чи то квадрати, прямокутники, зігзаги та хоч в спіраль закрутити можна.

Кріплення або монтаж системи Domino

Є три варіанти кріплення:

  • – підвісні (з кріпленням на тросах);
  • – накладні (монтаж на поверхні стелі або стін);
  • – вбудовані (шина вбудовується в стелю).

Перший і другий пункт монтується дуже просто та без якихось навиків монтажу. Вбудований метод монтажу здійснюється за допомогою монтажного додаткового профілю який також є в нашому асортименті. Вбудований метод монтажу можливий як в стелю з гіпсокатону так і в натяжні стелі.

Використовуйте оригінальні та сучасні світильники при розробці неповторного світлового дизайну вашого інтер’єру. На нашому сайті можна придбати систему освітлення Domino, а також багато інших моделей освітлювальних приладів і необхідні комплектуючі для монтажу освітлювальних систем.

Базовий профіль системи “Domino” - запорука якості

Ласкаво просимо в наш інтернет магазин освітлення, де ви маєте змогу купити лед світильники вбудовані за кращою ціною. В нашому сайті є Аналоги магнітних світильників – Domino найвищого рівня якості і також лінійні світлодіодні світильники. Пропонуємо звернути увагу на доставку компанією нова пошта Запорожью та в інші регіони України, яку можна обрати зробивши замовлення на нашому сайті. інтернет магазин світильників vela.ua це виробничий цех яка виготовляє світлодіодні трекові світильники на власному виробництві, тому забезпечує якість виробу, великий вибір і індивідуальне обслуговування. Пропонуємо перейти до нашого каталогу та придбати світильник led. В нашому асортименті можливо купити діодні світильники, тому якщо ви хотітиме накладні світильники пропонуємо ознайомитись з товарами данної категорії, до того ж в нашому магазині ви можете зробити індивідуальне замовлення для вашого офісу, вашого магазина також вашого шоуруму.
Оформити замовлення
Назва товару Фото
Базовий профіль системи "Domino"
title