Базовий профіль системи “Доміно” – основа всієї конструкції. Алюмінієвий профіль, у який  монтуються різного типу світильники та модулі системи. Профіль може монтуватися безпосередньо на стелю\стіну, потім обшиватися гіпсокартоном, або у спеціальний монтажний профіль, який може бути двох видів : для монтажу системи у натяжні стелі, та для гіпсокартонних стель. Також існує можливість підвісного монтажу системи.

Артикул: 31956-01 Категорія:

Додаткова інформація Базовий профіль системи “Domino”

Довжина профілю

Матеріал основи (корпусу)

Перетин профілю

Колір основи (корпусу)

,

Виконання

,

Опис Базовий профіль системи “Domino”

Що таке система освітлення – Domino?

Конструкція даної системи візуально аналогічна до магнітної трекової системи. Після завершення всіх монтажних робіт дуже важко відрізнити нашу систему від магнітних треків.

 

Особливість конструції в тому що вона досить функціональна тому як немає будь яких стандартних розмірів. Всі розміри ми прораховуємо по вашому проєкту довжини профілю можуть сягати від самих мінімальних 500 мм. до 3000 мм. Цільним розміром. Також немає меж по різним фігурам чи то квадрати, прямокутники, зігзаги та хоч в спіраль закрутити можна.

Кріплення або монтаж системи Domino

Є три варіанти кріплення:

  • – підвісні (з кріпленням на тросах);
  • – накладні (монтаж на поверхні стелі або стін);
  • – вбудовані (шина вбудовується в стелю).

Перший і другий пункт монтується дуже просто та без якихось навиків монтажу. Вбудований метод монтажу здійснюється за допомогою монтажного додаткового профілю який також є в нашому асортименті. Вбудований метод монтажу можливий як в стелю з гіпсокатону так і в натяжні стелі.

Використовуйте оригінальні та сучасні світильники при розробці неповторного світлового дизайну вашого інтер’єру. На нашому сайті можна придбати систему освітлення Domino, а також багато інших моделей освітлювальних приладів і необхідні комплектуючі для монтажу освітлювальних систем.

Відгуки Базовий профіль системи “Domino”

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Базовий профіль системи “Domino””“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *