Артикул: 120-0202-00199

Накладний світильник VELA CUBI-120

           Система світлодіодних світильників VELA DOMINO L — загальна довжина конструкції ...
Ціна від

Додаткова інформація Базовий профіль системи “Domino”

Виробник

Vela

Тип світильника

світлодіодний

Виконання

накладний

Колір основи (корпусу)

чорний

Ступінь захисту (IP)

20

Розміри (ДхШхВ) (мм)

60х60х120

Спосіб монтажу

накладний

Термін служби LED (год)

50000

Тип цоколю

GU10

           Система світлодіодних світильників VELA DOMINO L  загальна довжина конструкції 4000мм (2000+2000мм), світильник Line 300мм  2шт, світильник Line 500мм 2шт, температура світла — 4000К (нейтральне біле світло), загальна потужність системи  80Вт (вбудований блок живлення). Монтажний профіль для гіпсокартону.

           Аналоги магнітних трекових систем від компанії VELA  світильники серії DOMINO  одне з кращих на сьогодні рішень для організації освітлення житлових і нежитлових приміщень, може використовуватися в якості основного і додаткового (декоративного) освітлення. Світильники серії “Доміно” вітчизняного виробництва використовується як більш доступна альтернатива сучасним магнітним системам, оскільки вони все ще досить дороговартісні для середньостатистичного покупця. Світильники “Доміно” візуально максимально схожі, та при цьому значно дешевше їх магнітних аналогів. Можливість поєднувати між собою світильники дозволяє збирати з них практично нескінченні лінії або фігури. При необхідності – існує можливість індивідуальної зміни світильника (можна змінити кількість блоків світильнику, а також їх потужність та температуру світла), і на додаток, деякі елементи системи можуть підтримувати керування температурою таабо яскравістю світла через застосунок на смартфоні. 


 

Найпопулярніші види світильників для систем VELA DOMINO:

 

 

Головні переваги використання системи світильників серії DOMINO:

 
Максимальна схожість з магнітними системами, великий вибір світильників;
 
Ціна аналогічної магнітної системи в 2,5-3 рази вище;
 
Якісні комплектуючі – гарантія на систему – 36 міс;
 
Можливість накладного і вбудованого монтажу;
 
Вибір кольору основи системи за шкалою RAL;

Терміни виготовлення – до 21 робочого дня;

Температура світла – 3000К; 4000К; 5000К;
 
Індивідуальне виробництво під Ваш дизайн;

 

Ціна світильників Vela Domino:

 

Оскільки система світильників виготовляється під замовлення, ціна має бути порахована саме під Ваш проект, але вона точно буде значно нижчою за аналогічні світильники в їх оригінальному (магнітному) виконанні. Вказана в карточці товару ціна – порахована на конструкцію з використанням вказаних в описі елементів.


Продукція проходить обов'язкову передпродажну перевірку і має гарантійний термін 36 місяців з дня продажу. Доставка замовлень вартістю більше 1000 грн по Україні – безкоштовна.

Оформити замовлення
Назва товару Фото
Базовий профіль системи "Domino"
title