Артикул: 31957-01

Монтажний профіль системи “DOMINO”

Монтажний профіль для базової системи DOMINO,  використовується для монтажу в Гіпсокартонні конструкції різноманітних конфігурацій.
Ціна від

Додаткова інформація Базовий профіль системи “Domino”

Довжина профілю

Матеріал основи (корпусу)

Перетин профілю

Колір основи (корпусу)

Виконання

Монтажний профіль системи “Доміно” – алюмінієвий профіль, для монтажу у листи гіпсокартону у який потім розміщується базовий профіль зі світильниками.

Призначення профілю – технологічне, зазвичай використовують для пришвидшення монтажних робіт, поки виготовляється система світильників – можна продовжувати будівельні роботи в приміщенні.

Максимальна довжина одного відрізку – 3000мм, але різні види з’єднувачів дозволяють виготовити конструкцію будь-якої довжини та форми.

Монтажний профіль системи “DOMINO” - для дому та офісу

Запрошуємо вас в наш магазин світла, де у вас є можливість купити трекові світильники за кращою ціною. На нашому сайті є Аналоги магнітних світильників – Domino найвищого рівня якості і лінійні світлодіодні світильники. Пропонуємо звернути увагу на зручну курь'єрську доставку новою поштою Черкассам та в усіх куточках України, яку можливо здійснити оформлюючи замовлення на нашому сайті. інтернет магазин світла vela.ua це виробнича компанія яка створює світильники підвісні на власному виробництві, тому гарантує якість товару, широкий асортимент і індивідуальне обслуговування. Радимо перейти до нашогу каталогу і також придбати світильник лінійний підвісний. В нашій продукції можливо купити світильник, також якщо ви бажаєте магнітні світильники радимо ознайомитись з товарами данної категорії, також в нашому магазині ви можете здійснити персональне замовлення для вашого офісу, вашого магазина і вашого шоуруму.
Оформити замовлення
Назва товару Фото
Базовий профіль системи "Domino"
title