Артикул: 31943-01

Лінійний світловий елемент LINE

Світловий елемент LINE для системи світильників власного виробництва, серії DOMINO. Елемент ...
Очистити
Ціна від 0.00

Додаткова інформація Базовий профіль системи “Domino”

Потужність

, , ,

Світлова ефективність

Температура світла

,

Коефіцієнт передачі кольору

Кут розсіювання світла

Коефіцієнт пульсації PF

Діміювання

, , , ,

Тип світлодіодів

,

Напрямок світла

Матеріал розсіювача

Тип розсіювача

Матеріал основи (корпусу)

Колір основи (корпусу)

,

Довжина профілю

, , , ,

Перетин профілю

Ступінь захисту

Тип блоку живлення

,

Напруга живлення

Робочий ресурс

Гарантійний термін

Лінійний світловий елемент LINE для системи DOMINO – це оригінальний світильник в сучасному дизайні, що монтується в cистему Доміно. Такий світильник відмінно підкреслить потрібні деталі та забезпечить необхідне освітлення приміщення в цілому.

Корпус світильника виготовлений з алюмінієвого сплаву. Розсіювач світла виконаний з пластику (PMMA). Світильник можна придбати з температурою світла в 3000К (тепле біле світло) або 4000К (нейтральне біле світло). Блок живлення розміщений в корпусі шини трекової системи, підключення до системи відбувається за допомогою конекторного з’єднаня. Якісні світлодіоди від світового бренду Osram не тільки дозволяють отримати яскраве світло при мінімальних витратах на електроенергію, але і чудово передають кольори, тому що показник кольоропередачі становить >90.

Використовуйте оригінальні та сучасні світильники при розробці неповторного світлового дизайну вашого інтер’єру. На нашому сайті можна придбати систему освітлення Domino, а також багато інших моделей освітлювальних приладів і необхідні комплектуючі для монтажу освітлювальних систем.

Лінійний світловий елемент LINE - для вашого дому

Запрошуємо вас в наш інтернет магазин світильників, де у вас є можливість купити діодні світильники за найкращою ціною. В нашому сайті є Аналоги магнітних світильників – Domino відмінної якості та вбудовані лед світильники. Пропонуємо звернути увагу на зручну курь'єрську доставку новою поштою Полтаве та по Україні, яку можливо здійснити оформлюючи замовлення на нашому сайті. магазин освітлення vela.ua це виробниче об'єднання яка створює ледові світильники на власному виробництві, тому дає гарантію якість виробу, великий асортимент а також висококоласне осблуговування. Радимо перейти до нашогу каталогу і також купити світильник трековій. Серед наших товарів можливо купити світильник в інтернет магазині, також якщо ви хотітиме магнітні трекові світильники пропонуємо ознайомитись з товарами данної категорії, до того ж в нашому магазині ви можете здійснити персональне замовлення для вашого офісу, вашого магазина також вашого шоуруму.
Оформити замовлення
Назва товару Фото
Базовий профіль системи "Domino"
title