Дизайнерські рішення

Ми компанія  Вела як Український виробник світлотехнічної продукції багато років на ринку і крім основної продукції: як система освітлення Доміно, лінійні світильники, радіальні світлодіодні світильники трекові системи ітд… також співпрацює з багатьма дизайн студіями та креативними замовниками. І досить часто ми отримуємо замовлення на індивідуальні продукти, які завдяки багаторічному досвіду та наполегливій праці, ми з легкістю можемо виконати. В цій категорії яка постійно оновлюється ви зможете ознайомитись з нашими індивідуальними роботами.

Торшер Vela Reed

Ідея створення такого світильника прийшла від замовника. Замовник хотів щось мінімалістичне та ексклюзивне для підсвітки та декорації рецепції. Тож ми вирішили виготовити декоративний торшер. Його фішка в множині, на обект було виготовлено 12 різних по розмірам торшерів які після монтажу нагадують очерет, звідти й назва світильника Vela Reed

Детальніше

Декоративний підвісний світильник Vela Rusty Shaft

Світильник виконаний з використанням технології старіння металу. Світильник виготовлено за технологією старіння металу. Червоно-бурий наліт на металі, що утворюється внаслідок окиснення робить світильник унікальним. За допомогою спеціальних окисних речовин було додано акцентні плями. По завершенню було нанесено багато разове захисне покриття щоб зберегти світильник від механічних та атмосферних факторів.

Детальніше

Торшер Брінк – вогняне дерево

Ідея виготовлення такого світильнику прийшла від Akisugi – японська технологія обробки деревини. Основа торшеру масив дубу, сам торшер було оброблено вогнем з глибоким обвугленням. Обробка обвугленої частини світильника проведена тунговим маслом для тривалого зберігання текстури добровільного обгорання поверхні. Внутрішня сторона з декоративною підсвіткою на базі Led стрічки. Загальна висорта торшеру 1350 мм. Основа 400х200 мм. Такий світильник ідеально підкреслить вишуканий стиль вашого інтерєру. Можливі різні розміри та варіанти оформлення.

Детальніше

Декоративний підвісний світильник Vela Проксіма

Світильник виконаний з використанням технології старіння міді покритого блакитно зеленою патиною. Внутрішня поверхня покрита декоративною штукатуркою з золотистою фарбою. Патина закріплена лаковосковим покриттям. Кріплення до стелі оформлено в такому ж стилі розмір – d 80 мм. Довжина проводу 1 метр. Світильник комплектується цоколем Е27 – під будь яку лампу.

Детальніше

Світлодіодний світильник МК15 – обробка металу окислювачами

Світильник виконаний з використанням технології старіння міді покритого блакитно зеленою патиною. Патина закріплена лаковосковим покриттям. Кріплення до стелі оформлено в такому ж стилі розмір – d 80 мм. Довжина проводу 1 метр. Світильник може комплектуватись на базі світлодіодного модулю, або лампою GU10.

Детальніше