Показано один результат

Раніше значна частина предметів побуту виготовлялася з дерева. Останнім часом дерев’яні вироби знову стали модними та актуальними. І мова йде не тільки про меблі або книжкові полиці, а й про світильники.

Світильники з дерева – прикраса інтер’єру

Натуральне дерево – екологічний, безпечний для здоров’я матеріал. З нього можна виготовити безліч корисних побутових предметів і декоративних елементів. Освітлювальні прилади не є винятком.

Деревина – це матеріал, який добре піддається механічній обробці. З неї вирізують складні, незвичайні деталі. Нерідко корпус доповнюють металевими або скляними елементами, створюючи дизайнерські лампи, торшери, люстри з дерева.

Стельові, настінні, підлогові лампи органічно вписуються в безліч сучасних стилів: кантрі, лофт, еко-стиль або модерн. Вони поєднуються з текстильними, керамічними, скляними виробами. Популярністю користуються моделі, оформлені під старовину.

Освітлювальні прилади роблять з дубу, бука, сосни. З цих порід виходять міцні, красиві вироби. Поверхня деревини має унікальний природний малюнок, приємний оку. Люстри та торшери з дерев’яними плафонами або абажурами створюють в кімнаті особливий затишок і теплу, розслаблюючу атмосферу.

Стильні дерев’яні лампи

В нашому інтернет-магазині можна купити світлодіодні світильники та люстри унікального дизайну з натуральної деревини за доступними цінами. У продажу є різні моделі:

  • підвісні;
  • настінні;
  • підлогові;
  • лінійні.

Корпуси виробів виготовлені з екологічних матеріалів, самі лампи мають яскраве, безпечне для очей світло. LED-світильники з дерева – це оригінальне дизайнерське рішення для сучасного інтер’єру.