Дерев'яний лінійний світильник Ramita (ясень/дуб)
Дерев'яний лінійний світильник Ramita dimmable (ясень/дуб)
Дерев'яний лінійний світильник Ramita-S (ясень/дуб)
Дерев'яний лінійний світильник Ramita-S dimmable (ясень/дуб)
Дерев'яний лінійний світильник Viga (ясень/дуб)
Дерев'яний лінійний світильник Viga dimmable (ясень/дуб)
Cвітильник з дерева Sota ( Ясінь )
Дерев'яний лінійний світильник Rafter (ясень/дуб)
Дерев'яний лінійний світильник Rafter dimmable (ясень/дуб)

Раніше значна частина предметів побуту виготовлялася з дерева. Останнім часом дерев’яні вироби знову стали модними та актуальними. І мова йде не тільки про меблі або книжкові полиці, а й про світильники.
Світильники з дерева – прикраса інтер’єру
Натуральне дерево – екологічний, безпечний для здоров’я матеріал. З нього можна виготовити безліч корисних побутових предметів і декоративних елементів. Освітлювальні прилади не є винятком.
Деревина – це матеріал, який добре піддається механічній обробці. З неї вирізують складні, незвичайні деталі. Нерідко корпус доповнюють металевими або скляними елементами, створюючи дизайнерські лампи, торшери, люстри з дерева.
Стельові, настінні, підлогові лампи органічно вписуються в безліч сучасних стилів: кантрі, лофт, еко-стиль або модерн. Вони поєднуються з текстильними, керамічними, скляними виробами. Популярністю користуються моделі, оформлені під старовину.
Освітлювальні прилади роблять з дубу, бука, сосни. З цих порід виходять міцні, красиві вироби. Поверхня деревини має унікальний природний малюнок, приємний оку. Люстри та торшери з дерев’яними плафонами або абажурами створюють в кімнаті особливий затишок і теплу, розслаблюючу атмосферу.
Стильні дерев’яні лампи
В нашому інтернет-магазині можна купити світлодіодні світильники та люстри унікального дизайну з натуральної деревини за доступними цінами. У продажу є різні моделі:

підвісні;
настінні;
підлогові;
лінійні.

Корпуси виробів виготовлені з екологічних матеріалів, самі лампи мають яскраве, безпечне для очей світло. LED-світильники з дерева – це оригінальне дизайнерське рішення для сучасного інтер’єру.

Світильники з дерева - для вашого дому

Запрошуємо в наш інтернет магазин освітлення, де ви маєте можливість купити світильник лінійний за кращою ціною. На нашому сайті є Світильники з дерева ідеальної якості та світильники під дерево. Пропонуємо звернути увагу на зручну доставку новою поштою Тернополю та в інші регіони України, яку можна обрати оформлюючи замовлення на нашому сайті. інтернет магазин світла vela.ua це виробничий цех яка виготовляє ледові світильники на власному виробництві, тому відповідає гарантіям якість продукції, великий асортимент та індивідуальне обслуговування. Пропонуємо подивитись наш каталог і придбати лед світильник вбудований. В нас при наявності можливо купити світильник в інтернет магазині, тому якщо ви хотітиме накладні світлодіодні світильники радимо ознайомитись з товарами данної категорії, до того ж в нашому магазині ви можете зробити персональне замовлення для вашого офісу, вашого магазина і вашого шоуруму.
Оформити замовлення
Назва товару Фото
Базовий профіль системи "Domino"
title