Відображаються усі з 9 результатів

Раніше значна частина предметів побуту виготовлялася з дерева. Останнім часом дерев’яні вироби знову стали модними та актуальними. І мова йде не тільки про меблі або книжкові полиці, а й про світильники.
Світильники з дерева – прикраса інтер’єру
Натуральне дерево – екологічний, безпечний для здоров’я матеріал. З нього можна виготовити безліч корисних побутових предметів і декоративних елементів. Освітлювальні прилади не є винятком.
Деревина – це матеріал, який добре піддається механічній обробці. З неї вирізують складні, незвичайні деталі. Нерідко корпус доповнюють металевими або скляними елементами, створюючи дизайнерські лампи, торшери, люстри з дерева.
Стельові, настінні, підлогові лампи органічно вписуються в безліч сучасних стилів: кантрі, лофт, еко-стиль або модерн. Вони поєднуються з текстильними, керамічними, скляними виробами. Популярністю користуються моделі, оформлені під старовину.
Освітлювальні прилади роблять з дубу, бука, сосни. З цих порід виходять міцні, красиві вироби. Поверхня деревини має унікальний природний малюнок, приємний оку. Люстри та торшери з дерев’яними плафонами або абажурами створюють в кімнаті особливий затишок і теплу, розслаблюючу атмосферу.
Стильні дерев’яні лампи
В нашому інтернет-магазині можна купити світлодіодні світильники та люстри унікального дизайну з натуральної деревини за доступними цінами. У продажу є різні моделі:

підвісні;
настінні;
підлогові;
лінійні.

Корпуси виробів виготовлені з екологічних матеріалів, самі лампи мають яскраве, безпечне для очей світло. LED-світильники з дерева – це оригінальне дизайнерське рішення для сучасного інтер’єру.