Артикул: 31948-01

Акцентний світловий елемент Grille

Світловий елемент Grille для системи світильників власного виробництва, серії DOMINO. Елемент Grille ...
Очистити
Ціна від 0.00

Додаткова інформація Базовий профіль системи “Domino”

Потужність

, , ,

Світлова ефективність

Температура світла

,

Коефіцієнт передачі кольору

Кут розсіювання світла

,

Коефіцієнт пульсації PF

Діміювання

, , , ,

Тип світлодіодів

,

Напрямок світла

Матеріал розсіювача

Тип розсіювача

Матеріал основи (корпусу)

Колір основи (корпусу)

,

Довжина профілю

, , ,

Перетин профілю

Ступінь захисту

Тип блоку живлення

,

Напруга живлення

Робочий ресурс

Гарантійний термін

Світловий елемент Grille для системи DOMINO – це оригінальний світильник в сучасному дизайні, що монтується в cистему Доміно. Такий світильник відмінно підкреслить потрібні деталі в приміщенні.

Корпус світильника виготовлений з алюмінієвого сплаву, оптика розсіює промінь світла під кутом 15 або 45°. Світильник можна купити з температурою світла в 3000К (тепле біле світло) або 4000К (нейтральне біле світло). Блок живлення розміщений в корпусі системи освітлення Доміно.

Якісні світлодіоди від світового бренду Osram не тільки дозволяють отримати яскраве світло при мінімальних витратах на електроенергію, але і чудово передають кольори, тому що показник кольоропередачі становить >90.

Використовуйте оригінальні та сучасні світильники при розробці неповторного світлового дизайну вашого інтер’єру. На нашому сайті можна придбати систему освітлення Domino, а також багато інших моделей освітлювальних приладів і необхідні комплектуючі для монтажу освітлювальних систем.

Акцентний світловий елемент Grille - комфорт якості

Запрошуємо вас в наш магазин світла, де ви маєте можливість купити світильник лінійний за найкращою ціною. На нашому сайті є Аналоги магнітних світильників – Domino найвищої якості а також трекові світлодіодні світильники. Пропонуємо звернути увагу на доставку компанією нова пошта Каменец-Подольскому і в інші міста України, яку можливо придбати строрюючи замовлення на нашому сайті. інтернет магазин освітлення vela.ua це виробниче об'єднання яка робить світильники лінійні на власному виробництві, тому забезпечує якість товару, великий асортимент і висококоласне осблуговування. Радимо перейти до нашогу каталогу і також придбати світильник led. В нашому асортименті можливо купити лінійні світильники, на випадок якщо ви хотітиме світильники ледовські пропонуємо ознайомитись з товарами данної категорії, також в нашому магазині ви можете зробити персональне замовлення для вашого офісу, вашого магазина і вашого шоуруму.
Оформити замовлення
Назва товару Фото
Базовий профіль системи "Domino"
title