VELA.UA – У НАС СВІТЛО БЕЗ ТІНІ.

Жарти жартами, а наша компанія дійсно виробляє і продає якісне світлодіодне обладнання, яке в ціновому еквіваленті можна порівняти з мрією. Спочатку це здавалося неможливим, але ми створили таку техніку, яку хочеться купувати собі, хочеться рекомендувати своїм знайомим, а також користуватися нею протягом багатьох років. Знайти все, що треба для освітлення будинку або інших об’єктів можна у нас в каталозі.

ХТО МИ?

Група професіоналів, сертифіковані світлотехніки зі стажем , які об’єднали свої зусилля, щоб створити новий бренд з якісною продукцією і зайняти своє місце на ринку світлодіодів в Україні. Бренд – новий, йому лише 2 роки (на 2017 рік), а до цього більше десятка років ми займалися продажами ламп, люстр, промислового і аварійного освітлення, а також відповідали за системи монтажу. Ми вирішили, що майбутнє належить светодиодам і зробили свій остаточний вибір – займатися тільки світлодіодами. З кожним роком кількість звернень до LED світильників росло, обсяги замовленої і проданої продукції збільшувалися, а все нові світлодіоди знаходили своїх покупців. Ми вважаємо, що це стало можливим завдяки тим перевагам, які VELA акумулювала в собі і тепер може запропонувати своїм клієнтам.

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?

– Ми спеціалізована компанія. Наш профіль – тільки світло. Ми не розпилюємо нашу увагу, ми концентруємося тільки на те, в чому розбираємося добре, і розвиваємося в бізнесі з кожним днем. Як саме виготовляється обладнання, так і відносини з замовником у нас знаходяться в списку пріоритетів. Дана стратегія подобається нам, і подобається нашим клієнтам. Вони впевнені в продукції, ми впевнені, що вони задоволені покупкою.

– Ми випускаємо потрібний, корисний продукт. Світлодіодне освітлення не тільки найяскравіше, але ще і саме економне на сьогоднішній день. Ціни на електрику зростають, тому всі шукають альтернативи. Як же зменшити свої рахунки за електрику? Просто – світлодіоди! Але, якщо ви вибираєте собі світлодіоди, то краще купувати їх красивими, надійними і акуратними, і з гарантією. Саме такий продукт знаходиться в нашому асортименті. Він потрібний, він корисний, він економний, він безпечний. Чотири причини для покупки в VELA .

– Широкий асортимент. Тут є власне лампи для дому, готові зібрані світильники, прожектора, захищені промислові зразки світла, довгі лампи-трубки Т8, трекові системи для торгових залів, офісні накладні та вбудовані світильники, навіть аграрні фіто-світильники для рослин і теплиць. Ми розробляємо і виробляємо те, чого потребують замовники. Чи не знайшли своєї продукції в нашому асортименті? Зв’яжіться з нами і уточніть!

– Гнучкі умови, гнучкі ціни . Кожен клієнт важливий для нас, і ми готові вислухати ваші умови. Оптовий покупець або роздрібний клієнт для нас однаково важливі. Кожен з них отримує свою ціну, яка для нього буде адекватною. Ми готові співпрацювати навіть за особливими умовами, в залежності від обсягів і регулярності замовлень. Оскільки це довгострокові відносини, то почати їх варто вже зараз. Тому завжди приємно працювати зі старими перевіреними замовниками та постачальниками.

– Ми змінюємося разом з ринком . Технології, техніка, виробництво не стоїть на місці, і кожен день з’являється щось нове. Ми збираємо всю інформацію, аналізуємо її і вносимо зміни в дизайн, форму або комплектуючі. Наша мета – краща якість за прийнятні гроші. Якщо завтра на ринку з’явиться поліпшення, то післязавтра воно буде в ваших руках. Ми з радістю надамо вам право бути першим користувачем. Так було з трековими системами недавно, а сьогодні ми виготовляємо власну лінійку якісної системи освітлення Domino.

Ось коротка інформація про нас. Якщо вона вас зацікавила, то зв’яжіться з нами за телефонами +38 (050) 101-55-38, і +38 (097) 679-39-96.

vela.ua – світло без тіні.

Відгуки клієнтів

Маю чудовий досвід співпраці з компанією Вела. Це надійний партнер у постачанні освітлення. Колектив професійний та чудово вміє знаходити спільну мову.

Назар

Моє завдання по облаштуванню світла в магазині сантехніки, котрий ми відкривали справились дуже добре. В теперішній час все важче здивувати клієнтів ремонтом, а от індивідуальне освітлення додало родзинку.

Олена

Працюємо вже кілька років, дуже задоволені. Працівники експерти в галузі освітлення. Професійно підберуть рішення та фахово проконсультують. Впевнено можна звертаись.

Олександр
Оформити замовлення
Назва товару Фото
Базовий профіль системи "Domino"
title